maj 2019

Data: 07.05.2019
Miejsce: Kraków, ul. Gołębia 16, sala 42
Languages in War and Conflict: The challenges to Translation Studies

Szanowni Państwo, w imieniu Centrum Badań Przekładoznawczych Wydziału Polonistyki UJ z przyjemnością zapraszam na kolejny wykład z serii Translation in New Contexts. We wtorek 7 maja będziemy gościć prof. Hilary Footitt z University of Reading w Wielkiej Brytanii, która wygłosi wykład pod tytułem Languages in War and Conflict: The challenges to Translation Studies. Spotkanie poprowadzi dr hab. Roma Sendyka. Zapraszamy 7 maja o godzinie 18.30 do sali 42 przy Gołębiej 16.

Szanowni Państwo,

Spotkanie poprowadzi dr hab. Roma Sendyka.

Zapraszamy 7 maja o godzinie 18.30 do sali 42 przy Gołębiej 16.

Będę wdzięczna za przekazanie informacji zainteresowanym w Państwa środowiskach oraz za rozpowszechnienie załączonego plakatu na Państwa stronach internetowych.

PLAKAT >>