Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty dla studentów

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE DLA STUDENTÓW I ROKU
PRZEKŁADOZNAWSTWA LITERACKO-KULTUROWEGO
 
Szanowni Państwo, 
z radością witam Was na pierwszym roku studiów przekładoznawczych na Wydziale Polonistyki i cieszę się na wspólną pracę.  
 
Harmonogram zajęć jest dla Państwa dostępny w USOSie; mam nadzieję, że bez przeszkód zarejestrujecie się na zajęcia. Zajęcia realizowane na Wydziale Filologicznym należy uzgadniać z koordynatorami w poszczególnych Instytutach. Proszę zwracać się do nich mailowo lub w trakcie dyżurów w razie wątpliwości czy kłopotów, ale także z prośbą o konsultacje swoich wyborów i decyzji zajęciowych – rzecz w tym, aby wybrane zajęcia najlepiej odpowiadały Waszym potrzebom. Oczywiście ja także służę pomocą w wyborze zajęć. W Instytutcie Filologii Angielskiej, z którym współpracować będzie większość Państwa koordynacją zajmuje się prof. Agnieszka Romanowska, która już się z Państwem kontaktowała.  
 
Chciałabym zaprosić Państwa na krótkie spotkanie we środę, 2 października o godzinie 15 do sali 42 przy Gołębiej 16 (wejście przez bramę nr 18). Porozmawiamy o programie i organizacji studiów, pracy koła naukowego przekładoznawców i innych możliwościach rozwoju przekładowych talentów. Chętnie odpowiem też na Państwa pytania i wątpliwości.  
 
Z serdecznymi pozdrowieniami - Magda Heydel